Felles kontakttelefon

469 73 300

24t vakttelefon

916 05 081

Eller fyll inn skjema nedenfor

Min forespørsel gjelder
Noter gjerne båttype, årsmodell, lengde og andre relevante detaljer.

Administrasjon

Erik Ianssen              
90 92 29 15    
erik@selfa.no

Fredrik Lundh          
95 04 73 19    
fredrik@selfa.no

Elsa Matus                
47 92 25 15    
elsa@selfa.no

Faktura (alle avd)

faktura@selfa.no

Forretningsadresse
Rødskjærveien 2
9430 Sandtorg

Postadresse faktura

Selfa Arctic AS
Skippergata 16
7042 Trondheim

Bank

Konto:         6402.05.18055
IBAN:          NO2564020518055
Swift/BIC:  NDEANOKK

Orgnummer

960 799 410

avd Reparasjon Trondheim

Vegard Sandnes    
91 60 50 81
vegard@selfa.no

Kai Erik Kristiansen  
95 13 63 77    
kai@selfa.no

Postadresse

Selfa Arctic AS avd Trondheim
Skippergata 16
7042 Trondheim

avd reparasjon Rødskjær

Magne Stenhaug    
48 00 46 99    
magne@selfa.no

Tore Haukebø        
92 43 21 84    
tore@selfa.no

Morten Kanebog
45 83 52 90
morten@selfa.no

Postadresse

Selfa Arctic AS avd Rødskjær
Rødskjærveien 2
9430 Sandtorg

Fartøykontroll

Anders Juul Weiby
907 11 955
anders@selfa.no

Nybygg/Teknisk

Fredrik Lundh          
95 04 73 19    
fredrik@selfa.no

Ivar Jakobsen
45 95 58 44
ivar@selfa.no