24t kontakttelefon

90 92 29 15

Eller fyll inn skjema nedenfor

Min forespørsel gjelder
Noter gjerne båttype, årsmodell, lengde og andre relevante detaljer.

Adm ansatte Trondheim

Erik Ianssen               90 92 29 15    erik@selfa.no

Jan Tore Myren         40 46 69 31    jantore@selfa.no

Kai Erik Kristiansen  95 13 63 77    kai@selfa.no

Elsa Matus                47 92 25 15    elsa@selfa.no

Fredrik Lundh           95 04 73 19    fredrik@selfa.no

Postadresse

Selfa Arctic AS avd Trondheim
Skippergata 16
7042 Trondheim

Faktura

faktura@selfa.no

Bank

Konto:         6402.05.18055
IBAN:          NO2564020518055
Swift/BIC:  NDEANOKK

 

Adm ansatte Rødskjær

 

Magne Stenhaug    48 00 46 99     magne@selfa.no

Tore Haukebø         92 43 21 84      tore@selfa.no

Edin Gimsøy           92 47 79 70      edin@selfa.no

Ivar Jakobsen        45 95 58 44      ivar@selfa.no

Postadresse

Selfa Arctic AS and Rødskjær
Rødskjær
9430 Sandtorg

Faktura

faktura@selfa.no

Bank

Konto:         6402.05.18055
IBAN:          NO2564020518055
Swift/BIC:  NDEANOKK